środa, 29 listopada 2017

#21 Netflix

Dzisiejszy dzień można uznać za ten w którym zostałam kompletnie stracona...

Moi drodzy przedstawiam wam największego pożeracza czasu, niszczyciela planów. Nie liczcie, że dzisiaj pójdziecie wcześniej spać, nie liczcie, że zrobicie dzisiaj projekt na jutro. Od teraz najpopularniejsze słowa jakie będą wam towarzyszyć to "Zrobię to jutro" czy też "Jeszcze tylko jeden odcinek". Panie i Panowie przed wami Netflix.

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Netflix uważałam, że jest mi to całkowicie nie potrzebne, no, bo w końcu seriale to ja mogę oglądać gdzie indziej. Fakt mogę, ale ile trzeba się naszukać, ile reklam trzeba przetrwać. Zatem zaintrygowana nagłą popularnością tej ładnie nazwanej przez wikipedię "internetowej wypożyczalni" postanowiłam skorzystać z darmowego miesiąca użytkowania. Jest to świetna opcja na próbę, możemy przekonać się czy tak na prawdę jest to coś czego akurat potrzebujemy w życiu. Oglądałam filmy i seriale przez miesiąc po czym stwierdziłam, że kwota subskrypcji jest dość wysoka, aby kontynuować tą wspólną relację więc zrezygnowałam. Już jedna subskrypcja mi wystarczy (Spotify) w końcu muzyka jest dla mnie ważniejsza w życiu niż filmy i seriale. Oczywiście to nie oznacza, że nie oglądałam filmów i seriali, bo to robiłam, ale nie szukałam nowości, trzymałam się tego co oglądam czasami sięgnęłam po jakiś film i tyle. No i zawsze w życiu człowieka pojawia się taki moment kiedy pragnie się czegoś nowego. Mnie taki moment napadł podczas pobytu w Portugalii. Momentami miałam wręcz nadmiar czasu który wypełniałam nadrabianiem filmów, seriali, szukałam nowości. I tak oto narodził się pomysł odnowienia członkostwa Netflix tylko pozostaje kwestia ceny. Tu z pomocą przyszły przyjaciółki. Mamy razem jedno konto premium gdzie każda z nas ma swój profil i może oglądać to co tylko chce. Kwota jest mniejsza i zdecydowanie satysfakcjonująca dla każdej z nas. I wszyscy zadowoleni. 

Nie przedłużając mam dla was listę kilku seriali i kilku filmów które moje serce osobiści skradły i które znajdują się na mojej liście Netflix. Podam wam moje TOP 5 z czym kolejność jest całkowicie przypadkowa, bo po prostu nie potrafię wybrać z tych kilku najlepszego serialu czy filmy każdy ma w sobie coś innego co mnie urzekło. 

Seriale:
1. Stranger Things (Wszystkie sezony)
2.SKINS (Wszystkie sezony)
3.Trzynaście powodów 
4.The Walking Dead
5.Riverdale

Filmy:
1.#realityhigh
2.Avengers
3.Notatnik Śmierci
4.Opiekun
5.Strażnicy Galaktyki

Podsumowując Netflix to świetne rozwiązanie. Można tam znaleźć masę ciekawych filmów i seriali, każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego kiedy zbierzemy się grupką znajomych nawet cena nie jest przerażająca, bo w przypadku 4 osób jest to 13 zł za osobę. Asortyment Netflix ciągle się powiększa o nowe filmy i seriale zarówno te orginalne które znajdziemy tylko na Natflix, ale i inne popularne. Zdecydowanie polecam subskrypcję bo na prawdę wart mimo, że na prawdę troszeczkę uzależnia szczególnie kiedy znajdziemy dobry serial. Będzie to idealne na długie zimowe wieczory i nie tylko! Zapraszam na mojego instagrama: Suzieee_xxSnap: Suzieee_xxBrak komentarzy:

Prześlij komentarz